O NÁS
Stužkománia

Víta Vás Balaro s.r.o., Vaša brána k svetu kvalitných služieb a produktov, ktoré rozjasnia Váš každodenný život. Naša púť začala pred niekoľkými rokmi s čistou vášňou rozvíjať podnikanie, ktoré by neoslňovalo len vynikajúcimi produktmi, ale aj osobitým prístupom k zákazníkom. Sme hrdí na to, že v každej našej činnosti - či už ide o predaj pneumatík na www.pneuspisska.sk, o železiarsky tovar poskytovaný prostredníctvom www.balastav.sk, o športové a outdoorové vybavenie na www.premiosport.sk alebo o kreatívne potreby pre vaše tvorenie na www.stužkomania.sk - vkladáme srdce, odbornosť a inovatívne myšlienky.

Naši ideálni zákazníci

Veríme, že našimi produktmi môžeme oslovit naozaj každého. Či už ste vášnivým športovcom hľadajúcim kvalitné vybavenie, kutilom snívajúcim o dokonalom náradí, rodičom plánujúcim nezabudnuteľnú oslavu pre svoje dieťa, alebo jednoducho niekým, kto hľadá spoľahlivé pneumatiky pre svoje vozidlo. Naša široká paleta produktov a služieb je určená pre všetkých, kto očakávajú viac.

Prečo sme jedineční

Na trhu je nespočetné množstvo spoločností, ktoré ponúkajú podobné produkty ako my. Avšak, Balaro s.r.o. sa odlišuje nie len širokou škálou produktov pod jednou strechou, ale predovšetkým individuálnym prístupom k zákazníkovi. Naše produkty sú šité na mieru Vašim potrebám a snom. Robíme všetko preto, aby sme nielen splnili Vaše očakávania, ale ich aj prekonali. Každý zákazník je pre nás unikátny s vlastnými príbehmi a potrebami, preto sa snažíme byť viac než len predajcami - chceme byť Vašimi partnermi na ceste za splnením snov.

Prečo si vybrať práve nás

Vybrať si Balaro s.r.o. znamená rozhodnúť sa pre diverzitu, kvalitu a zážitok z nakupovania. Našimi hlbokými znalosťami trhu a neustálou snahou o inovácie Vám ponúkame nie len produkty ale kompletné riešenia na mieru. Nezáleží na tom, či hľadáte najlepšie pneumatiky, železiarske produkty, športové vybavenie, alebo potreby pre Vaše kreatívne tvorenie, my Vám vieme ponúknuť to najlepšie z každej kategórie. Pridajte sa k našej rozrastajúcej sa rodine spokojných zákazníkov a zistite, čo to znamená, keď Vaše očakávania nie sú len splnené, ale prekonané.

V Balaro s.r.o. sa tešíme na to, ako môžeme prispieť k Vášmu životu. Vitajte v našej rodine, kde Váš úspech a spokojnosť sú našou najvyššou prioritou.

NDI2NzhlMD